Evropa 2 zařazuje do vysílání stand-up formát Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show

Trojice performerů známá ze stand-upové show Na stojáka – Petr Cerha alias Nasty, Vojta „Vojtaano“ Záveský a Arnošt „Arny“ Frauenberg, baví nyní posluchače Evropy 2 každou neděli od 20:00 do 22:00 hod. Pro rádio je to tak druhá programová novinka za poslední dva měsíce. Od září běží také rubrika Hvězdná rada Jakuba Koháka.

Ilustrační foto Evropa 2 - společnost Active Radio

Ilustrační foto Evropa 2 – společnost Active Radio

Rádio od nového formátu očekává především další posílení víkendového schématu a samozřejmě také zvýšenou poptávku o reklamní časy v době vysílání pořadu.

Dlouhodobě sledujeme u našich klientů zájem o pořady, rubriky a pásma, která přináší posluchačům specifický typ humoru. Kromě populární Ranní show, tak můžeme jmenovat například pořad holek 3v1 nebo před nedávnem nasazenou rubriku Hvězdná rada Jakuba Koháka. Samozřejmě je ale těch formátů mnohem více a každý je svým způsobem jiný a zajímavý,“ říká Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio.

A jak hodnotí své působení v novém pořadu jeden z jeho tvůrců? „Čím dál tím víc jsem si přál, abychom s performery z Na stojáka prožívali zábavu nejen v autě cestou na vystoupení a při samotném vystoupení, ale i v éteru rádia,” říká moderátor Petr Cerha alias Nasty.

To, že nám Evropa 2 dala zelenou a kývla na pořad jménem Brzda, je pro nás obrovská pocta. Už teď se těšíme, až lidem všechno řekneme!“, dodává Nasty.

Záznam pořadu přináší Evropa 2 na svém webu.

Simulovaná momentka z nové show Evropy 2. Foto poskytla společnost Active Radio

Simulovaná momentka z nové show Evropy 2. Foto poskytla společnost Active Radio

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .