Rádio Jihlava

main_jihlava

Rádio Jihlava je nezávislá rozhlasová stanice působící v regionu Vysočiny. Vysílá z proskleného studia v jihlavském City parku, tudíž můžete průběh vysílání sledovat přímo, když navštívíte tuto nákupní pasáž. Stanice disponuje momentálně jen jednou frekvencí, což jí umožňuje lokální vysílání pro město a okolí. Provozovatelem vysílání je společnost Nonstop, s.r.o., která provozuje i brněnské Rádio Krokodýl.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Melodie

Adresa: City Park Jihlava, Hradební 1, 586 01 Jihlava
Telefon do studia: 725 00 1011

URL:
http://www.radiojihlava.cz
E
-mail: produkce@radiojihlava.cz
Facebook: Profil Rádia Jihlava

Vlastník licence: Nonstop s.r.o.
Platnost od: 03.06. 2008
Licence do: 04.08. 2016
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1060542.pdf

RDS název: Jihlava_

Živé vysílání přes internet: http://www.radiojihlava.cz

Reklamní sítě: A – Agent s.r.o.

TOP 5 – Články

Aktuální poslechovost – nová rádia si vedou dobře
Dovolujeme si zejména upozornit na výsledky nových stanic. Rádio Jihlava má vůbec první výsledky, alespoň jednou týdně tuto stanici naladí 12 tisíc, denně potom 3 tisíce. Rádio Samson se může pochlubit 13 tisíci posluchačů týdně (denně 5 tisíc). Špatně se ovšem nedaří ani Rádiu Dobrý den a Rádiu Valašsko.

Jihlava přináší Ztraceného a úpravy programu
V moderátorském týmu došlo k několika kosmetickým úpravám, ruku v ruce se mírně mění i vysílací schéma. Ranní kafárna s Janis je posunuta na čas 5:30 – 9:00, volně navazuje blok Vzkazy z práce do práce (dříve 10-12). V deset nastupuje moderátorka Míša (10-15), následně i Soňa (15-20).

Petr Zettner: „Posluchači velmi pozitivně hodnotí hudbu…
Dnes jsem si vzali na paškál programového ředitele Petra Zettnera, jenž řídí rozhlasového benjamínka Rádio Jihlava. Ostrého startu se posluchači dočkali v pondělí 1. června. Petr Zettner se v médiích pohybuje asi 13 let, krátce po maturitě se vydal do Rádia Vysočina.

První týden s Jihlavou
Dnes tomu jsou 4 dny, co český éter obohatilo nové rádio Jihlava 101,1 FM. Je pravda, že na nějaké závěry je příliš brzy. Rozhodně bych nerad hodnotil dosavadní práci, to by bylo ukvapené. Spíše se chci podělit o své první dojmy z prvních čtyř dnů vysílání.

Rádio Jihlava své vysílání spustí v pondělí
Nové Rádio Jihlava na svých webových stránkách oznámilo datum ostrého startu svého vysílání. Stane se tak v pondělí 1. června. Rádio Jihlava spustí své vysílání ráno na frekvenci 101,1 FM z vysílače Jihlava-Hosov.

VYSÍLAČE

  1. 101,1 MHz – Jihlava – Hosov (590 m)
    výkon 0,25 kW, polarizace V

Komentáře (6)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .