Za televizi Barrandov nově mluví Barbora Šenfeldová

Skupina Barrandov ve čtvrtek vyměnila tiskovou mluvčí. Kateřina Kotalová se rozhodla přijmout novou profesní výzvu. Její nástupkyní je Barbora Šenfeldová. Ta nově řídí komunikaci stanic TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus.

Barbora Šenfeldová, foto TV Barrandov

Barbora Šenfeldová, foto TV Barrandov

Barbora Šenfeldová absolvovala Masarykovu Univerzitu Brno, magisterský obor Management v kultuře. Do skupiny Barrandov přichází s redakční praxí z prostředí rozhlasu a denního tisku. „Barbora Šenfeldová jednoznačně zvítězila ve výběrovém řízení. Zaujala kultivovaným projevem i dosavadní praxí. Jsme rádi, že se stává součástí našeho týmu a věříme, že naváže na současnou PR strategii stanice a zajistí pružnou a otevřenou komunikaci s médii i veřejností,“ sdělila generální ředitelka Skupiny Barrandov, Ing. Marcela Hrdá.

Šenfeldová přebírá odpovědnost za korporátní i projektovou komunikaci, komunikaci s veřejností a podporu vztahů s médii. „Nabídku stát se PR manažerem Skupiny Barrandov jsem přijala s velkým potěšením. Vnímám ji jako příležitost spojit své dosavadní zkušenosti z mediálního prostředí s praxí, kterou televizní prostředí skýtá,“ tvrdí Barbora Šenfeldová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .