Jak naladit nový filmový kanál Kino Barrandov

V sobotu 18. dubna začal vysílat nový filmový kanál Kino Barrandov. Měl by být dostupný co nejširší skupině diváků. Nový kanál můžete naladit na běžnou anténu, u kabelových společností i přes satelit.

Vysílání nového filmového programu Kino Barrandov odstartovalo v sobotu 18. dubna ve specifickou vteřinu, konkrétně v čase 18 hodin, 42 minut, 15 sekund. Jak jej naladíte?

kino-barrandov-hvezda-651

Kino Barrandov přes DVB-T na běžnou anténu – multiplex 3

Nový kanál vysílá celoplošně na běžnou anténu v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group. K tomuto přijmu vám postačí běžný set top box. Zkontrolujte, zda máte k dispozici televizní kanál Prima love, jež vysílá ve stejné síti. Pokud ano, budete moci bez problémů přijímat i filmový kanál Kino Barrandov.

Pozor, Kino Barrandov a hlavní program TV Barrandov nevysílají ve stejné síti. Pro kontrolu tedy nalaďte právě zmíněný kanál Prima love. Pokud máte tento program k dispozici, měl by se vám v programové nabídce automaticky zobrazit i kanál Kino Barrandov. V případě, že jej nevidíte, doporučujeme přeladit přijímač.

Příjem Kino Barrandov přes satelit nebo kabelovou televizi

Kino Barrandov bude k dispozici u všech významných kabelových operátorů. Naladí jej i klienti UPC a O2 TV. Nový kanál by měl být dostupný v nejnižší programové nabídce. Pokud přijímáte televizní vysílání přes satelit, nový program si budete moci naladit i v nabídce služby Skylink a značky T-mobile televize.

Kino Barrandov prozatím nebude dostupné klientům satelitních služeb freeSAT (UPC Direct) a Digi TV. Zdůvodnění je v článku Kino Barrandov může u některých satelitních operátorů narazit na nedostatek kapacity.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: