Vznikající televize Praha se vyhne lifestylovým pořadům

Nová regionální televize pro Prahu a okolí, kterou připravuje podnikatel Leoš Pohl ve spolupráci s ostravskou televizí Polar, hodlá přinášet převážně zpravodajství a dokumenty. Program očistí od lifestylových pořadů známých z TV Metropol.

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Trendem v oblasti regionálních stanic jsou zpravodajské televize doplněné o dokumenty. Uvedl to šéf Československé filmové společnosti Leoš Pohl pro online verzi týdeníku Marketing a Media. Společnosti Leoše Pohla nyní stojí jak za filmovými programy CS film, Horror Film nebo dětským kanálem CS mini, tak rovněž za Regionální síti 4, kde nyní vysílá například dokumentární stanice Kino svět, nebo právě pražská televize Metropol.

Ta však oznámila, že k 30. červnu ukončí vysílání. Operátor multiplexu se rozhodl ji nahradit vlastním programem, který nabídne divákům hned k prvnímu červenci. Zprvu půjde o zpravodajský programový blok v rámci dokumentárního kanálu Kino Svět, následně od 1. září dostane vznikající TV Praha samostatný kanál a bude kombinovat právě zpravodajství s dokumenty.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,