Vlastník Sport1 a Sport2 kupuje filmový kanál Film+

film-klapka-651

Středoevropská divize skupiny AMC Networks International přebírá českou a slovenskou verzi filmového kanálu Film+. Primárním cílem je posílení portfolia stanic na obou trzích. Programová nabídka Film+ by se dle předběžných informací měnit neměla.

Díky akvizici Film+ budou mít všechny kanály skupiny AMC v České republice průměrný měsíční zásah 900 tisíc diváků, počítáno dle hodnot společnosti Mediaresearch, která je realizátorem peoplemetrového výzkumu. „Hlavním cílem u této akvizice je další posílení našeho portfolia stanic v České republice a na Slovensku,” uvedl Mike Moriarty, generální ředitel AMC Networks International – Central Europe.

Díky této rozšířené nabídce filmových stanic budeme schopni lépe pokrýt potřeby místního trhu a oslovit co nejširší diváckou skupinu. Jak mladší diváky ve věku od 18 do 39 let s naší stanicí AMC, tak i velmi důležitou věkovou skupinu 45 až 54 let, na kterou právě cílí stanice Film +“, dodal k akvizici Evžen Chlanda, Country Manager společnosti AMC Networks International – Central Europe.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .