Kabelový kanál AMC uvede premiéru nového seriálu Fargo

Provozovatel stanice AMC podepsal exkluzivní smlouvu na vysílání seriálu Fargo, který v roce 2014 získal trojnásobné ocenění Emmy Awards. AMC bude jedinou stanicí, která u nás v premiéře uvede první dvě řady seriálu.

Toto oceňované dílo se celosvětově setkalo s výjimečným ohlasem z řad kritiků i diváků a jeho první řada bude na stanici AMC uvedena v exkluzivní premiéře již dnes večer – 28. ledna 2015 od 20. hodin. Po skončení první řady bude v průběhu letošního roku následovat i druhá řada.

Nový seriál doplní dvě další zajímavá díla z USA

Jsme rádi, že můžeme do vysílání zařadit takto populární a oceňovaný seriál jako je Fargo. Průběžně posilujeme naši programovou nabídku původních seriálů a kvalitních filmů, které přinášejí výjimečný zážitek stále rostoucímu počtu diváků v celém regionu střední a východní Evropy,” uvedl Levente B. Malnay, generální ředitel skupiny AMC Networks International pro střední Evropu.

AMC na svých obrazovkách uvádí i další dva zajímavé seriály z USA, kterými odstartoval své působení v regionu střední a východní Evropy. Jde o díla The Divide (Zlom) a Halt anc Catch Fire (PC Rebelové).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: