Utajený šéf na Nově odstartoval úspěšně. Může být zajímavější než Výměna manželek

Televize Nova ve středu odvysílala první díl nové dokumentární reality show Utajený šéf. První díl přilákal v průměru necelých 35 procent diváků 15-54 let u televize. V dalších týdnech uvidíme, zda si svou pozici udrží.

Záběr z prvního dílu pořadu Utajený šéf. Foto: archiv TV Nova

Záběr z prvního dílu pořadu Utajený šéf. Foto: archiv TV Nova

Novinka, která vystřídala show Výměna manželek, se stala nejsledovanějším pořadem večera. Utajeného šéfa sledovalo 960 tisíc diváků v širší cílové skupině 15+. Komerčně nejatraktivnější skupina 15-54 let přinesla Nově 608 tisíc diváků. Samotná Nova v tiskové zprávě zveřejnila pouze podíl na publiku ve skupině 15-54. Podrobná čísla o sledovanosti všech pořadů večera přinesl web Mediaguru.cz.

Skupina Nova dále v pravidelném pondělním přehledu informovala, že minulý týden souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala 38,86 % diváků 15-54 u televizních obrazovek. Páteční díl seriálu Ulice s výkonem 45,33 % dosáhl nejúspěšnějšího podílu na sledovanosti v cílové skupině 15-54 letošního roku.

Soutěžní reality show Robinsonův ostrov II s výkonem 27,61 % dosáhla zatím na nejúspěšnější týdenní podíl na sledovanosti v cílové skupině 15-54 od startu vysílání druhé řady. Pondělní kriminální seriál Specialisté zaznamenal 24,56 % diváků v cílové skupině 15-54 u TV.

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujal dobrodružný film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, na který se v sobotu večer dívalo 25,98 % diváků 15-54 u TV obrazovek. Animovaný film Letadla bodoval u diváků v pátek večer na stanici Nova Cinema. Nova Action zaujala diváky ve středu seriálem Kriminálka Miami. Na Nova 2 se tradičně nejlépe dařilo seriálu Dva a půl chlapa.

Zdrojem dat je elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 30.4.2018 / Netmonitor – Gemius – SPIR. Data poskytuje tiskové oddělení skupiny Nova, pokud není uvedeno jinak.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .