Tradiční tituly a několik poutavých premiér, i taková může být na jaře Nova

Kromě titulů vlastní tvorby Policie Modrava, Doktoři z Počátků, Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Výměna manželek, poutá Nova diváky i na řadu akvizičních filmových a seriálových premiér.

nova-spirala-651

Premiérové české filmy

V průběhu letošního roku se objeví několik premiérových českých filmů v čele s komedií Jiřího Vejdělka Něžné vlny, která diváky zavede zpět do roku 1989. Režisér Jan Hřebejk bude ve filmu Zakázané uvolnění vyprávět o únosu nevěsty, který se nepovedl. Matouš Ruml a Miroslav Donutil prožijí milostné dobrodružství ve snímku Deset pravidel jak sbalit holku. Bolek Polívka se konečně objeví i v televizi v pokračování komedie Dědictví aneb Kurva se neříká a Vánoce si pak diváci užijí s rodinnou pohádkou Jana a Zdeňka Svěrákových Tři bratři.

Ze zahraničních filmů se objeví Sandra Bullock ve filmu Gravitace, dále diváci uvidí tituly Hunger Games a Hunger Games: Vražedná pomsta, přípraven je i Iron Man 3, Hněv Titánů, Millerovi na tripu, Muž z oceli a další filmové tituly. Ze zahraničních seriálů bude pokračovat Námořní vyšetřovací služba, Mentalista, a Kriminálka Las Vegas. K tomu přibudou tituly Černá listina, Stalker, Intelligence nebo Mizera.

Nova Cinema poutá na Bena Afflecka nebo Ewana McGregora

Nova Cinema poutá na film Argo v hlavní roli i režii s Benem Affleckem. Nyní reklamně známý herec Ewan McGregor se objeví v komedii Lov lososů v Jemenu. Robert Redford bude k vidění v thrilleru Pravidla mlčení. Dalšími tituly jsou Poseidon, Casanova nebo Troja.

Fanda přináší pokračování seriálu Arrow, následně uvede mysteriózní seriál Pod kupolí nebo krimiseriál Gotham. SMÍCHOV přinese v premiéře 5. řadu seriálu Zpátky do školy a setrvá i u dalších stabilních titulů. Nova sport pokračuje v akvizičních právech k tenisovému Wimbledonu, Evropské ligy UEFA, závodům Moto GP, zámořským soutěžím NHL, NBA, anglické ragbyové ligy nebo Premier league v šipkách.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: