Policie Modrava překonala očekávání, repríza i premiéra atakovaly dva miliony diváků

Soňa Norisová v hlavní roli v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Soňa Norisová v hlavní roli v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Víkendové dny byly šťastné pro televizi Nova a její nově uvedený seriál Policie Modrava. O víkendu odvysílala reprízu pilotního dílu i premiéru nově natočené části. Sledovanost se přiblížila k hranici 2 miliony diváků.

Sobotní úvodní díl seriálu Policie Modrava s názvem Za lepších okolností sledovalo v cílové skupině starší čtyř let celkem 1,82 milionů diváků starších 15 let, podíl na sledovanosti v této kategorii činil 36,52 % diváků u televize. Zajímavé na těchto hodnotách je to, že šlo o reprízu již jednou odvysílaného dílu z roku 2011.

Nejsledovanějším filmem uplynulého týdne byla komedie Slunce, seno a pár facek

Další epizody se začaly natáčet v květnu 2013 a z tohoto pohledu byl pro diváky zajímavý i první premiérový díl s názvem Ranč, který běžel v neděli večer. Sledovanost u diváků starších 15 let atakovala hranici dva miliony, zastavila se na hodnotě 1,989 mil. lidí. Sama Nova v tiskové zprávě udává i sledovanost v kategorii 4+, tam se mohla pochlubit i pokořením dvoumilionové hranice.

Nejsledovanějším filmem na Nově za uplynulý týden se stala kultovní komedie Slunce, seno a pár facek, která dosáhla podíl na publiku 38,65 procent ve skupině 15-54 let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .