Nova v roce 2015: Tahákem jara je Policie Modrava, podzim obohatí dvě nové show o vaření

Skupina Nova dnes představila programové schéma svých kanálů pro rok 2015. V neděli uvede premiéru seriálu Policie Modrava a přinese novou sérii Výměny manželek. Doktoři z Počátků poběží jednou týdně.

Generální ředitel TV Nova Christoph Mainusch na tiskové konferenci k 20. výročí televize Nova. Ilustrační foto: TV Nova

Generální ředitel TV Nova Christoph Mainusch na tiskové konferenci k 20. výročí televize Nova. Ilustrační foto: TV Nova

Stabilní schéma hlavního kanálu doplní několik titulů

Programové schéma hlavního kanálu TV Nova je postaveno na dlouhodobé stabilitě. Nový titul Policie Modrava dostane prostor v neděli od 20:20, Doktoři z Počátků se objeví už jen v pondělí. Druhý týdenní díl, který byl doposud vysílán každou středu, přenechá prostor nové řadě reality show Výměna manželek. Ta bude již sedmá v pořadí. Ordinace v růžové zahradě pokračuje tradičně dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Další klíčové původní tituly se objeví na podzim.

Právě na podzim vedení Novy slibuje uvedení pěvecké show SuperStar v nové podobě. Překvapení by mělo nastat jak u výběru poroty, tak u dalších kritérií směrem k soutěžícím. I tentokrát půjde o česko-slovenskou koprodukci a společné vysílání s TV Markíza.

Překvapením jsou až dvě show o vaření

Překvapivým krokem je uvedení dvou nových pořadů o vaření, přičemž nadále poběží i současné formáty U Haliny v kuchyni a Rychlovky Ládi Hrušky. Novinkou bude licencovaný formát ze Španělska pod lokálním názvem Nejlíp vaří moje máma. Půjde o soutěž potomků dvou rodin, kde budou vařit právě mladší členové rodin s tím, že rodiče jim mohou pouze radit. Druhou cooking show je původní formát Češi vaří česká jídla. U tohoto pořadu ale zatím není známá jeho finální podoba a název se může ještě změnit. Rovněž ale bude uveden až na podzim.

Další podrobnosti z dnešní programové tiskové konference včetně programových plánů tematických kanálů Novy přineseme v nejbližších dnech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: