Televize Barrandov hlásí rekordní víkend od začátku roku

Televize Barrandov v neděli večer přilákala ke svým obrazovkám 305 tisíc dospělých diváků, čímž dosáhla share 8,42 %, a stala se tak v průběhu vysílání hlavního večerního programu komerční dvojkou na trhu.

tv-barrandov-hvezdy-651

Samotná TV Barrandov přesahuje 4,8 %, celá skupina se přibližuje k šesti procentům

Mluvčí televize Kateřina Kotalová označuje uplynulý týden i víkend za nejúspěšnější od začátku letošního roku. Celá skupina Barrandov zaznamenala týdenní nárůst a zakotvila na průměrné hodnotě 5,7 procentního podílu na publiku, což je nejvyšší hodnota v rámci letošního roku.

Průměrný týdenní podíl samotné TV Barrandov rostl počtvrté za sebou na hodnotu 4,84 %, což je nejvyšší od poloviny ledna. K těmto výsledkům dopomohla i stabilní nebo rostoucí sledovanost pořadů vlastní tvorby.

Zaujaly akvizice Kolébka plná lží a Zákon a pořádek

Nadprůměrnou sledovanost vykázal také nedělní americký thriller Kolébka plná lží, který si nenechalo ujít 305 tisíc diváků i nedělní epizody ze seriálu Zákon a pořádek s celkovou sledovaností ve výši 242 tisíc diváků v cílové skupině diváků starších 15 let.

Filmová stanice KINO Barrandov dosáhla podílu na publiku ve výši 0,65 procenta. V případě kombinované dětské a dokumentární stanice Barrandov PLUS není uvedena konkrétní hodnota, i tam ale skupina tvrdí, že jde o druhou nejlepší hodnotu za krátkou dobu existence této stanice.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .