Víme, proč legenda světové talk-show Larry King končí!

radiotv_pf_2011SILVESTROVSKÝ DŮKAZNÍ MATERIÁL UVNITŘ – Každý rok přinese několik informací, které jsou překvapivé či přímo šokující. Ani rok 2010 se nelišil od předchozích let. Pravděpodobně jste zaznamenali, že legenda televizní žurnalistiky Larry King 17. prosince pověsil „své kšandy na hřebík„. Redakce RadioTV ví, proč tomu tak je!

Celých 25 let působil Larry King ve své živé talk-show na domovské stanici CNN. „Vítejte u posledního Larry King Live. Je těžké to vyslovit,“ zahájil King svou poslední show. Česká televize ovšem v den jeho odchodu přišla se senzačním odhalením. Přesto, že je tato zpráva nad míru zajímavá, zapadla v mediálním šumu a prachu. My ji vynášíme z propadliště dějin přímo k Vám na Vaše ctěné monitory (resp. displeje, jste-li moderně vybaveni).

VYŠMÁTRALI JSME Z ARCHIVU: CNN po 25 letech – jak se z Davida stál Goliáš

Hvězda, jež hostila americké prezidenty a mnoho známý světových osobností právě na CNN, se chce věnovat bohulibým činnostem. Ano i lidé ve Spojených státech znají Českou republiku. Lze ovšem jen těžko věřit, že někdo zná i jiné město, než je to hlavní – Praha. Larry King je skutečně velmi znalý a dokonce chce další měsíce, snad i roky strávit přímo v Ostravě. Čemu se plánuje věnovat? Bude bojovat za zdravé ovzduší.

I TO SE VÁŽE K TÉMATU: Larry King: Boha bych se zeptal, jestli má syna

larryking_silvestr_studio6Larry King skončil v CNN, nyní bude demonstrovat za čistší vzduch. Pokud nevěříte vlastním očím, klikněte na obrázek myší. Zdroj: Vysílání ČT24, pořadu Studio 6 (17. prosince 2010, čas 06:46)

Česká televize v ranním vysílání Studia 6 (přesně 17. prosince 2010 v 06:46 na programu ČT24) přinesla informace o demonstracích za čistší vzduch. Za práva a čistší plíce Ostravanů bude bojovat Larry King zpočátku demonstracemi, důvodem je fakt, že „Ovzduší v regionu patří k nejhorším v zemi a škodliviny, které tam často překračují limity, ovlivňují zdraví dětí už před narozením,“ uvedla Česká televize.

Z ČESKÉ KOTLINY: Krausovo Uvolněte se, prosím přechází na Primu

Tuto informaci nám potvrdil jeden nejmenovaný člen z dnes již bývalého štábu talk-show Larry King Live. „Ano, je to pravda. Larry chtěl původně přijet inkognito, myslí si však, že jeho známé jméno může přispět k rychlejšímu řešení,“ uvedl zaměstnanec CNN s tím, že vše je teprve začátek. Demonstrovat nebude sám, po boku mu stanou nejhvězdnější jména ze všech hvězdných, které kdy hostil – Bill Clinton, Monika Lewinská, Arnold Schwarzeneger a mnoho dalších superhrdinů 20. a 21. století.

NA PODOBNOU NOTU: Talk-show nahradily skupinovou terapii, ale jsou za zenitem

Larry King se tak „v Ostravě nejprve rozehřeje“ a posléze se chystá na ještě obtížnější úkoly. Snad se mu podaří vyřešit mnoho další a zapeklitějších problémů. Aspoň někdo se zastane obyčejného českého člověka, když vláda nemá chuť přijít s razantními kroky. Larry se plánoval věnovat své manželce a dětem, autor 6120 pořadů změnil na poslední chvíli své priority. Speciální pořad, jež plánoval, se tematicky zaměří právě na Ostravu a okolí.

Věříme, že víte jaké je dnes datum. Pokud jsme Vám vykouzlili na rtech aspoň náznak úsměvu, jsme za to rádi. Přejeme Vám do nového roku plno zajímavých a jen pravdivých zpráv. Vaše RadioTV.

V ROCE 2010 SE TAKÉ UDÁLO:
Talk-show nahradily skupinovou terapii, ale jsou za zenitem
V Americe válčí hvězdy nočních talkshows
Válka bavičů končí, Conan O’Brien opustí NBC

radiotv_silvestr_upozorneniJen pravdivé a zajímavé zprávy v příštím  roce přeje RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .