Krausovo Uvolněte se, prosím přechází na Primu

jan-krausPotvrzeno. Televize Prima včera oznámila, že Jan Kraus se vrací na její obrazovky nejen jako porotce Česko Slovensko má talent.

Jan Kraus ještě nedávno tvrdil, že pořad Uvolněte se, prosím končí na České televizi a nikam jinam s tímto formátem nepůjde. Včera ovšem na tiskové konferenci oznámil, že se vrací na Primu právě s talk-show. Na Primě v minulosti moderoval obdobu Uvolněte se, prosím s názvem Další, prosím či Sauna.

Na Primu však nepřichází jen Jan Kraus, přivádí si s sebou svůj tým. Simona Matásková se i nadále bude starat o výběr hostů, jeho syn David Kraus zabezpečí se svou skupinou hudební doprovod. Jan Kraus uvedl, že ho název „Uvolněte se, prosím“ svazoval a nemohl si zvát hosty, s nimiž chtěl debatovat o závažných tématech.

GLOSA: Je opravdu Jan Kraus tak důležitý?

Podle jeho slov mu Prima nabízí svobodu a je za ni ochoten tolerovat i reklamu. Přesto se v minulosti Jan Kraus vyjadřoval jinak, problém s přerušováním reklamou byl prý tak zásadní, že nechtěl z ČT odejít. Formát projde dílčími změnami, nově se bude jmenovat Show Jana Krause. Přesný čas ještě není znám, zachován by měl být pátek v rozmezí 21-22. Má se více přiblížit americkým late-night shows.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .