Skylink LIVE lze sledovat bez počítání dat u Vodafone i T-Mobile

Provozovatel satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, má skvělou zprávu pro všechny filmové fanoušky, kteří rádi sledují televizi na svých mobilních zařízeních. Veškerá mobilní data využitá při sledování pořadů v aplikaci Skylink Live TV se totiž nezapočítávají do vybraného datového objemu.

Zdroj: fotobanka Thinkstockphotos.com

Zdroj: fotobanka Thinkstockphotos.com

Novinku mohou čerpat skrze chytré telefony zákazníci společnosti Vodafone s aktivovanou službou Vodafone Video Pass. V rámci tohoto balíčku mohou sledovat programy z portfolia satelitní televize Skylink a to kdykoli a kdekoli aniž by se jim ubývala data z tarifu.

Stejnou dohodu nyní provozovatel Skylinku uzavřel i se společnosti T-Mobile. Novinku mohou čerpat skrze chytré telefony zákazníci s aktivovanou službou StreamOn.

Službu Skylink Live TV si může zdarma na 30 dní vyzkoušet každý. Zkušební verze nabízí plný přístup, tak aby si každý uživatel mohl vyzkoušet všechny dostupné funkce včetně sedmi denního televizního archivu.

V rámci Vodafone Video Pass jsou dostupné i další OTT služby – například DIGI2GO nebo Sledování TV. Nová dohoda Skylinku s Vodafonem je však velmi dobrou zprávou, jelikož Skylink je prakticky největším pay-tv operátorem v zemi.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .