Skylink kromě posunuté Primy zařadil Sport1 HD, JOJ Cinema HD a předvolbu Ochutnávka

Operátor placené satelitní televize Skylink včera představil víc než jen posunutý kanál Prima +1 a JOJ +1 pro Slovensko. Do nabídky zařadil atraktivní kanál Sport1 v HD rozlišení a filmový JOJ Cinema rovněž v HD. Diváky s nejlevnějším programovým balíčkem může potěšit nová předvolba Skylink Ochutnávka, kde budou rotovat jednotlivé placené programy.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Platforma roste díky flexibilnímu předplatnému

Smyslu posunutého vysílání Primy a JOJ se budeme podrobněji věnovat v nejbližších dnech. Dnes alespoň přinášíme shrnutí všech novinek, které se ve Skylinku objevují od včerejšího dne. Programy Prima +1 a JOJ +1 totiž nelze brát za plnohodnotné obohacení nabídky. Zařazení HD verze kanálu Sport1 nebo JOJ Cinema ale významně zlepšuje kvalitu placené nabídky Skylinku.

A právě rozvoj placené nabídky – a především lákání nových klientů z řad diváků s nejnižším předplatným – je dalším z cílů Skylinku v nejbližším období. Operátor se včera pochlubil nárůstem placené televize o 90 tisíc klientů v posledním roce. Přispívá k tomu možnost flexibilního předplatného. Divák si může předplatit vybraný balíček na 1 měsíc. Konkurenční satelitní operátoři podobnou možnost nenabízí, byť mohou být ve výsledku levnější.

Další klienty placené televize chce Skylink získat i díky speciálnímu promokanálu Skylink Ochutnávka, který byl spuštěn včera. Na této programové pozici se budou každý měsíc střídat různé placené programy. K dispozici je budou mít všichni diváci se zaplaceným Servisním poplatkem – tedy všichni, kdo využívají alespoň nejnižší programovou nabídku DIGITAL.

V prvním měsíci se na pozici Skylink Ochutnávka objevuje vysílání filmového a seriálového kanálu AMC. Tímto způsobem se v průběhu roku mohou diváci seznámit s 12 placenými programy. Vedení Skylinku věří, že podobné promo pomůže zvýšit zájem o placené balíčky.

Nové programy v nabídce Skylink

Programy: Sport 1HD, JOJ Cinema HD, Prima +1 HD, Joj +1 HD
Parametry: 12070 – pol. H – SR 27500 – FEC 3/4 – DVB-S/QPSK

Program: Skylink Ochutnávka
Parametry: 12 344 – pol. H – SR 29900 – FEC 2/3 – DVB-S2/8PSK – Pilot OFF

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .