Show Leoše Mareše přestala natáčet nové díly. Barrandov ji zatím nenasadil

Leoš Mareš a jeho má v tomto týdnu v televizi neplánované volno. Poté, co Prima stáhla Show Leoše Mareše, se nové díly měly objevit od pondělí na Barrandově. Neobjevily. Tvůrčí tým následně pozastavil produkci.

Leoš Mareš v Show Jana Krause, foto: TV Prima

Leoš Mareš v Show Jana Krause, foto: TV Prima

K rozvázání smlouvy s Primou došlo až v pondělí

Tento týden nenatáčíme. O vstupenky si můžete opět psát na příští týden,“ uvedli tvůrci Show Leoše Mareše na oficiálním facebookovém profilu. Důvodem pozastavení natáčení nových dílů může být fakt, že až do tohoto týdne platila ještě koprodukční smlouva s Primou. Ta měla být rozvázána až ke včerejšímu dni, což by logicky bránilo nasazení nových dílů show na jiné televizi.

O definitivním rozvázání smlouvy informoval web Digizone.cz ve své placené sekci, potvrdila ji i mluvčí televize Gabriela Semová. Televize Prima nahradila Late night Show Leoše Mareše reprízami pořadu Prostřeno!. Znamená to, že tato show se ve vysílání komerční dvojky celkem určitě neobjeví a přesune se na třetí komerční televizní skupinu.

Barrandov zatím nezařadil Show Leoše Mareše do své nabídky pro reklamní klienty

Zajímavé však je, že ani televize Barrandov zatím nespěchá s uvedením nových dílů. Nasazení nových dílů od středy by nedávalo příliš smysl, proto lze očekávat, že se další díly objeví ve vysílání až příští týden. Barrandov musí prostřednictvím agentury Media Master rozběhnout i prodej reklamy k tomuto titulu, k čemuž zatím nedošlo. Jakákoliv prodleva se ale může negativně projevit na aktuálnosti již natočených dílů, jejichž děj by měl glosovat aktuální dění.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Adam Wolf

    Nevím co přijde autorovi „zajímavého“ na tom, že Barrandov se zrovna do uvádění nových dílů téhle srágory nepouští.
    Možná TV Barrandov nechce ještě více zhoršit svůj současný rating debilní show, kde rádoby komik a moderátor má trapné glosy a když už ani ta trapnost nezabere, tak alespon se sníží a ponižuje skautskou organizaci, její členy a divactvo (asi mentálně zaostalé) místo toho aby tohodle hňupa vypískalo, tak mu ještě za to tleská…

    1. juko

      Pane Wolfe, i když s Vámi ohledně pokleslé úrovně této show částečně souhlasím, i tak mi přijde zvláštní, že se TV Barrandov nehrne do uvádění nových dílů. Ještě před týdnem dávala svůj zájem najevo i Prima, akorát nesouhlasila s finančními podmínkami producenta. A zájem TV Barrandov byl rovněž pochopitelný. Tato televize ráda angažuje moderátory a osobnosti jiných stanic, byť některé tváře jsou za zenitem.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .