Seznam.cz TV těsně před startem. Ve středu odhalí studia a spustí zkušební vysílání

Nová televizní stanice od společnosti Seznam.cz by měla odstartovat ještě v tomto týdnu. Firma už sezvala novináře na tiskovou konferenci. Ta se uskuteční ve středu, kdy by mělo být zahájeno zkušební vysílání Seznam.cz TV.

Studio televize Seznam.cz TV. Foto: Seznam.cz

Studio televize Seznam.cz TV. Foto: Seznam.cz

Kde všude bude Seznam.cz vysílat a jak ji naladíte?

Původně se očekávalo, že Seznam.cz spustí svůj vlastní televizní kanál ještě do sněmovních voleb, nakonec by se tak mohlo stát v den voleb prezidentských. Firma už finalizuje všechny kroky nutné k zahájení plnohodnotného vysílání.

Ve středu uspořádá tiskovou konferenci ve svém pražském sídle za účasti místopředsedy představenstva Pavla Zimu, ředitele divize zpravodajství a TV Jakuba Ungera a obchodního ředitele Martina Švarce. Po představení projektu dostanou novináři možnost nahlédnout do studií.

V průběhu středy by se mělo objevit i zkušební vysílání na satelitu a v kabelových sítích. Podle webu Digitální rádio by Seznam TV měla mít uzavřené smlouvy s kabelovou sítí UPC i satelitním operátorem Skylink. Předpokládá se i zařazení do platformy O2TV.

Nový program bude k dispozici i na běžnou anténu. Konkrétní plány ohledně distribuce v terestrických sítích zveřejní zástupci firmy právě ve středu na tiskové konferenci.

Ukázka z videoreportáže webu Seznam Zprávy. Archivní screenshot.

Ukázka z videoreportáže webu Seznam Zprávy. Archivní screenshot.

Seznam.cz TV přinese zprávy, publicistiku, dokumenty i pořady ze Stream.cz

Obsahově by měla televize přinášet pravidelné bloky zpravodajských relací a publicistických pořadů, doplněné dokumentární a dramatickou tvorbou umístěnou mezi základními prvky vysílání.

Licenční podmínky dále specifikují programovou skladbu v následujících blocích: živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistika, životní styl, zábava a obsahové promo služeb Seznamu.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Dominik.S

    Zatím o stanici moc informaci není, ale doufám, že bude dostupná i na Lepší.TV. Seznam používám poměrně často a jsem s nim spokojen, tak nevidím důvod, proč by se mi nemohla zalíbit i jejich televize.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .