Seriál Policie Modrava má za sebou prozatím poslední díl, série skončila úspěchem

Jaroslav Satoránský a Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Jaroslav Satoránský a Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

První série kriminálky ze Šumavy Policie Modrava se může pyšnit označením nejsledovanějšího seriálu současnosti. Platilo to prakticky o každé epizodě. Závěrečný díl byl nejúspěšnější co do podílu na publiku.

Poslední díl s názvem Případ ukradené krasavice sledovalo 47,86 % diváků u televize v relevantní cílové skupině diváků 15-54 let. Právě tato hodnota učinila z poslední epizody tu divácky nejúspěšnější v celé sérii, alespoň pokud jde o podíl na publiku.

Nova se pochlubila i sledovaností v širší skupině diváků starších čtyř let. Tam seriál oslovil 2,295 milionu diváků. Zde je nutno dodat, že tato nejširší cílová skupina není pro prodej reklamy zdaleka tak důležitá jako skupina diváků nad patnáct let. I ve skupině 15+ ale seriál prekročil hranici 2,2 milionu lidí.

Filmový kanál Nova Cinema měl v minulém týdnu nejvíce diváků díky romantickému dramatu Duch, které dosáhlo 10,50% podílu na sledovanosti v cílové skupině 15-54. FANDA bodoval u diváků v úterý dokumentárním seriálem Mistři aukcí (podíl 4,74 %) a na SMÍCHOVĚ se nejlépe dařilo v pondělí sitcomu Dva a půl chlapa (podíl 4,43 %).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .