Policie Modrava dominuje nedělnímu večeru, Všechny moje lásky přesáhly jen půl milionu diváků

Nový původní seriál skupiny Nova Policie Modrava se i o tomto víkendu přiblížil k hranici 2 miliony diváků. Sama Nova informovala, že v cílové skupině starších čtyř let dokonce seriál tuto hranici pokořil.

Filip Tomsa a Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Filip Tomsa a Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Seriály České televize a Primy výrazně zaostaly

Seriálové tituly České televize (Škoda lásky) a TV Prima (Všechny moje lásky) nebyly o nedělním večeru výraznější konkurencí. Na oba tituly se dívalo kolem půl milionu diváků. Prima se svým seriálem překročila sice hodnotu 550 tisíc, ale tato hodnota není pro původní seriálovou tvorbu dostatečná. Zatímco na podzim dokázala Prima účinně konkurovat svým nákladným, ale úspěšným titulem Vinaři, v případě seriálu Všechny moje lásky je výrazně vzadu.

Zřejmě i z tohoto důvodu tak Prima uvolní nedělní večer a svůj seriál přesune na středy, kde nahradí jednu z částí svého evergreenu Cesty domů. Díky tomu může ušetřit i na produkčních nákladech, jelikož místo dvou částí Cest domů uvede tento seriál pouze jednou týdně. Zásoba již natočených dílů ji tedy vydrží delší dobu. Na Palmovce ale musí urychleně řešit problém nedělního večera, jelikož zařazení filmu Noc na Karlštejně do příštího víkendu je pouze provizorním řešením.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .