Chcete přehrát online zdarma nový seriál Policie Modrava? Poradíme vám

Nový seriál Policie Modrava přináší na obrazovky nádhernou šumavskou přírodu, neokoukané herce, napětí, tajemství, humor. Seriál vznikal v prostředí autentických exteriérů Národního parku Šumava. Sledovat jej můžete na vašem PC, tabletu nebo mobilu.

Soňa Norisová alias Jana Vinická v hlavní roli seriálu Policie Modrava, foto TV Nova

Soňa Norisová alias Jana Vinická v hlavní roli seriálu Policie Modrava, foto TV Nova

Soňa Norisová v hlavní roli jako kriminalistka Jana Vinická

Představí se v něm zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice. Z počátku však musí bojovat s nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena.

Každá epizoda seriálu otevře nový kriminální případ, na jehož pozadí prožívá Jana i soukromé vztahy. Společně se Soňou Norisovou se v hlavních rolích představí i Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Jana Boušková a řada dalších.

Fotogalerie k seriálu Policie Modrava

Kde můžete sledovat zdarma online seriál Policie Modrava?

Nový seriál televize Nova Policie Modrava je k dispozici bezplatně v archivu služby Nova Plus (klikněte pro zobrazení), kde ale můžete shlédnout pouze poslední odvysílanou epizodu. Ostatní epizody seriálu jsou k dispozici v rámci placené videotéky Voyo.cz (klikněte zde – nutná registrace), kde můžete vidět i ještě neodvysílané díly.

Autor článku: