Seriál Dáma a Král si udržuje přízeň diváků. SuperStar je zatím ve stínu

Detektivní seriál Dáma a Král sledovalo na TV Nova přibližně 35% diváků ve věku 15-54 u televizních obrazovek. Epizoda Smrt na dlouhých vlnách se podle Novy stala nejsledovanějším pořadem týdne celého televizního trhu.

Miroslav Donutil a Tereza Hofová v seriálu Dáma a král. Foto: archiv TV Nova

Miroslav Donutil a Tereza Hofová v seriálu Dáma a král. Foto: archiv TV Nova

Nova poskytla pouze údaj o celkové sledovanosti u všech diváků starších 4 let. Podle této metriky sledovalo nejnovější díl seriálu Dáma a Král přibližně 1,584 mil. diváků starších 4 let.

Pondělní seriál Specialisté si uplynulý týden nenechalo ujít 24,21 % diváků v cílové skupině 15-54 u televize. Populární reality show Výměna manželek dosáhla průměrného share 25,81 % v 15-54. Soutěžní reality show Robinsonův ostrov II vidělo u televizních obrazovek v průměru 25,61 % diváků ve stejné cílové skupině.

Sobotní pěvecká show SuperStar dosáhla 23,11% share v cílové skupině 15-54. To je nižší podíl než před týdnem, kdy Nova udávala share 28%. V tiskové zprávě chybí zmínka o počtu diváků, lze tedy usuzovat, že sledovanost SuperStar stagnuje. Na druhou stranu je potřeba připomenout, že tento formát má pro většinu diváků nudný rozjezd. Srovnání s předchozími sezonami SuperStar tak bude korektní až když se rozjede finálová část soutěže.

Zdrojem dat je pravidelná tisková zpráva Novy, která se odvolává na elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 5.3.2018.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .