Šéfka zpravodajství a publicistiky opouští skupinu Prima

Dlouholetá ředitelka zpravodajství a publicistiky Jitka Obzinová se dnes, po více než deseti letech, rozhodla opustit skupinu Prima. Společnost začne obratem hledat jejího nástupce, který zastřeší i plánovaný zpravodajský projekt CNN Prima News.

Jitka Obzinová

Jitka Obzinová

Bylo to nezapomenutelných deset let, které jsem strávila intenzivní prací pro televizi Prima. Po dlouhé úvaze jsem došla k rozhodnutí, že nyní nastal čas se opět věnovat více sama sobě a hledat naplnění i v jiných než pracovních věcech,“ uvedla Jitka Obzinová.

Odchod Jitky nás velmi mrzí, nicméně chápeme její rozhodnutí. Do budoucích let jí přejeme hodně zdaru jak v osobním, tak profesním životě. Pevně věříme, že se nám podaří v blízké době najít vhodného kandidáta, který se ujme kromě řízení týmu zpravodajství a publicistiky i aktivních příprav našeho nového multiplatformního zpravodajského projektu,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Dočasným vedením redakce bude pověřena šéfeditorka zpravodajství Eliška Čeřovská. Bude přímo podléhat generálnímu řediteli.

Jitka Obzinová postupně prošla ve své profesní dráze všemi třemi hlavními televizními stanicemi, tedy Českou televizí, TV Nova a TV Prima. Za její éry televize Prima zavedla novou strukturu zpravodajské hodiny, která se skládá z hlavních zpráv, diváckých zpráv a vrcholí pořadem TOP STAR. Podíl sledovanosti hlavní zpravodajské relace se dlouhodobě drží na úrovni 19,86%v cílové skupině 15+ podle elektronického měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,