Provozovatel stanic Sport 1 a Sport 2 zveřejnil seznam operátorů, většina by měla nabízet i HD verze

sport-tv-651

Nová sezona Formule 1 startuje od půlky března, díky čemuž přirozeně vrcholí kampaň provozovatele stanic Sport 1 a Sport 2, které si zajistily tříletá exkluzivní vysílací práva pro území České republiky a Slovenska.

Sportovní fanoušci mají možnost před první Velkou cenou Formule 1 naladit sportovní stanice u všech velkých operátorů v SD verzi: Sport1, Sport2, nebo naopak v HD verzi: Sport1 HD a Sport2 HD, tvrdí společnost AMC Networks v tiskové zprávě. Provozovatel na svých stránkách přinesl seznam několika desítek operátorů, kteří mají v nabídce programy Sport 1 a Sport 2. Pokud by u některého operátora chyběl jeden ze dvou kanálů, nebo případně by absentovaly HD verze, společnost vybízí diváky, aby se obrátili na svého poskytovatele.

Z nejznámějších operátorů UPC, freeSAT, O2 TV nebo Skylink zatím nepotvrdila zařazení HD verze Sportu 1 pouze platforma Skylink. I to se ještě může změnit. Hlavní závody Formule 1 nicméně poběží na Sport2 HD, jehož HD verze má širší dostupnost, jelikož je k dispozici několik let. Sport 1 ve vysokém rozlišení vzniká až nyní právě v souvislosti s přenosy Formule 1.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Ferrari2016

    Zavody F1 na spot2 u mobilni tv jsou absolutne tragicke,co se týče přenosu obrazu…pritom ostatni sportovni kanaly jsou naprosto v pořádku..pouze Vc Australie byla ok..Bahrain a momentalne cina je hrozne..

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,