O2TV přidá další exkluzivní sportovní kanál se zaměřením na Formuli 1

Televizní služba O2TV pokračuje v budování exkluzivního portfolia kanálů na kabelu. Vedle stanic Digi sport, které má jako jediný kabelový operátor v zemi, chystá i speciální kanál k přenosům Formule 1.

sport-tv-f1-kokpit-651

Vznikne nový kanál Sport 2 (F1) exkluzivně pro diváky O2TV

Již za necelé tři týdny startuje v Austrálii nová sezona Formule 1. Operátor O2TV získal exkluzivní práva na vysílání speciálního kanálu nazvaného Sport2 (F1), na kterém nabídne záběry z kokpitů. Program bude k dispozici vždy celý víkend a bude na rozhodnutí režiséra, kterého jezdce vybere do přenosu. Kromě záběrů z jízdy přinese režie také grafiku s informacemi o rychlosti, řazení a využití systémů KERS a DRS.

Podobný speciální kanál nabízí na evropském trhu například placená televize Sky. Ta působí v Německu, Itálii a v domovské Velké Británii. Jde o doplněk ke standardním přenosům Formule 1, které budou k dispozici u všech operátorů nabízejících kanály Sport1 a Sport2. V případě O2TV je zajímavá zejména exkluzivita obsahu z kokpitů v rámci kanálu Sport2 (F1), který se jinde neobjeví.

Standardní přenos v televizi, kokpit na tabletu nebo mobilu

Divákům závodů F1 nabídneme nejen cestování v čase, ale nově také cestování v prostoru. Na vlastní oči budou moct prostřednictvím svého ovladače zažít, jak závod vidí jezdci, a spolu s nimi usednout do speciálu v pohodlí domácí sedačky,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

Výhodou kanálu Sport2 (F1) u O2 bude i fakt, že bude přístupný i v rámci mobilní aplikace O2TV Go. Může tak sloužit jako doplněk ke standardnímu vysílání a divák může sledovat klasický i „kokpitový“ přenos současně. Jedinou nevýhodou bude rozdílná synchronizace obrazu na obou zařízeních.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,