Prima i nadále komunikuje Show Jana Krause jako nejlepší late night show

Poněkud paradoxní situace nastává každou středu ve vysílání televize Prima. Nové Show Leoše Mareše konkuruje i pravidelná týdenní Show Jana Krause. Nehodláme soudit, která je lepší, nicméně sama Prima v tom má zřejmě jasno.

jan-kraus-651
V pravidelné tiskové zprávě, kterou televize Prima poutá prostřednictvím médií své diváky na Show Jana Krause se uvádí, že tato show je nejlepší, zřejmě díky své hlavní postavě. „Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě,“ uvádí spolupracovník PR oddělení televize Prima Filip Budák.

Na druhou stranu, na jeho slovech může být mnoho pravdy. Nová Show Leoše Mareše, jež se vysílá od pondělí do čtvrtka kolem půlnoci, svou úrovní zatím neoslnila. Grafická výbava a scéna vypadají v obou případech zajímavě a kvalitné kopírují americký vzor. Obsahově však Leoš Mareš a jeho tým prozatím – mírně řečeno – pokulhávají. Celý pořad místy působí, jakoby Leoše Mareše a Patrika Hezuckého stále neopustila puberta a jejich zvláštní styl se přenesl i na zbytek tvůrčího týmu.

Show Leoše Mareše je v důsledku toho postavena na laciných prvoplánových vtipech, zatímco humor Jana Krause je přece jen úrovní úplně jinde. A pokud jde o americké předlohy, tak i jejich obsah je postaven na poněkud inteligentnějším humoru než prozatím předvádí Leoš Mareš.

Na druhou stranu, pokud si Marešův styl najde své stabilní diváky, může být významným obohacením nočního programu zdejších televizí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .