Show Leoše Mareše uvede přímo televize Prima, podívejte se na fotografie

Televize Prima potvrdila vysílání pravidelné noční Show Leoše Mareše, jež vychází z konceptu amerických late night shows. Vizuální stránka pořadu je na vysoké úrovni. Podívejte se na fotografie.

Anna Linhartová v Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Anna Linhartová v Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Očekávanou Show Leoše Mareše nakonec nebude vysílat v premiéře televize Mňam. Na základě licenční spolupráce obou stran ji bude uvádět televize Prima. Mňam odvysílá pouze reprízy a patrně získá i určité prostředky z reklamy. Šéf provozní společnosti CE Media Pál Milkovics uvedl, že spolupráce s Primou má pro Mňam TV jednoznačný ekonomický smysl.

Show Leoše Mareše má padesátiminutovou stopáž a je postavena na konceptu amerických late night shows. Výrazně se inspirovala i po vizuální stránce. Logo nové show je podobné logu The Tonight Show, kterou v USA uvádí momentálne největší hvězda tohoto žánru Jimmy Fallon. V každém vysílání se diváci mohou těšit na dva hosty v netradičních situacích, rozhovory a hudební produkci.

Show Leoše Mareše bude Prima vysílat od pondělí do čtvrtka v čase okolo půlnoci. V prvním díle se už divákům představí režisér Jiří Vejdělek a herečka Anna Linhartová.

Show Leoše Mareše – vizuál a inspirace v USA

Logo nové Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Logo nové Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Jimmy Fallon, současná největší hvězda americké late night scény

Logo americké Tonight Show, kterou uvádí Jimmy Fallon, současná největší hvězda americké late night scény

Show Leoše Mareše – fotogalerie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .