Prima Comedy Central v neděli odvysílala poslední dvě epizody aktuální série South Parku

Závěr prozatím poslední 22. série South Parku se blíží. Již tuto neděli 17. března odvysílá Prima Comedy Central poslední dvě epizody – Neuspokojení a Přehlídka kol. Co potrápí městečko tentokrát?

Městečko South Park, ilustrační záběr z 18. série. Fotografii poskytla skupina Viacom International Media Networks

Městečko South Park, ilustrační záběr z 18. série. Fotografii poskytla skupina Viacom International Media Networks

Loňská série South Parku se na Prima Comedy Central objevila s mírným zpožděním. Americká Comedy Central ji vysílala už na podzim loňského roku a televizní diváci u nás mohli vidět nové díly až s odstupem několika měsíců – pokud se na ně ještě nepodívali v angličtině.

Místní pobočka Comedy Central nicméně stihla celou sérii odvysílat v průběhu jednoho měsíce. V posledních dvou dílech se děj zaměří na gigantický e-shop Amazon, který čeká nepříjemná stávka. Generální ředitel přitom všechny šmíruje skrze Alexu.

Randy Marsh rozjede velký business s marihuanou a vrátí se dokonce Ručníček a Santa Claus. Někdo to sice ve finále odnese, ale znalci South Parku ví, že to není nic nového.

Události, od kterých se odvíjela celá 22. série, jsou jako vždy provokativní a sršící vtipem a satirou ve všech absurdních situacích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .