Americký baseball na O2 TV s českým komentářem

Nejprestižnější baseballová liga světa, severoamerická Major League Baseball, otevře své brány koncem března. Tuto soutěž na českém trhu premiérově uvede placená televize O2 TV Sport. Českému publiku slibuje atraktivní vysílací časy.

Screenshot z archivní videoupoutávky O2 TV Sport z ledna 2018. Ilustrační foto

Screenshot z archivní videoupoutávky O2 TV Sport z ledna 2018. Ilustrační foto

Většinový český divák sice baseball v televizi primárně nevyhledává, nicméně v určitých částech roku může jít o zajímavé zpestření programové nabídky. Ligová soutěž MLB se hraje od konce března až do října, takže obsah vhodně doplní období, ve kterém má většina sportovních soutěží letní přestávku. Nová sezona startuje již 28. března, kdy O2 TV Sport odvysílá od 20.00 hodin duel mezi Philadelphia Phillies a Atlanta Braves.

Zápasy MLB mnohdy začínají brzy odpoledne amerického času a v ČR je možné je sledovat obvykle od 19:00 hod. O víkendech se dokonce v sedm večer začíná i několik zápasů. Programu O2 TV Sport se tak nabízí zajímavá možnost nasadit tyto zápasy přímo do večerního prime-time.

Součástí zakoupených práv je přirozeně i finále play-off, tzv. Světová série. Finálové zápasy se však hrají v hlavním vysílacím čase a čeští diváci je tudíž uvidí až v noci.

Všechny přímé přenosy budou s českým komentářem, včetně play off. Do vysílání plánujeme zvát i experty nebo aktivní hráče. Pevně věřím, že duely takových legendárních klubů jako New York Yankees, Los Angeles Dodgers nebo Boston Red Sox si najdou své příznivce,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Zpracováno podle tiskové zprávy O2 TV. Rozšířená verze tohoto článku vyšla i na webu TVKOMPAS.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .