O2 TV Sport vstupuje do terestrického vysílání prostřednictvím kanálu O2 TV Free

Televizní služba O2 TV se prostřednictvím terestrického kanálu O2 TV Free rozhodla zpřístupnit svůj placený kanál O2 TV Sport i v rámci neplaceného vysílání. Diváci budou moci na běžném set top boxu po určitou dobu sledovat úplně volné vysílání sportovního kanálu O2.

Logo kanálu O2 TV Free - na pozadí ilustrační fotografie Shutterstock.com

Logo kanálu O2 TV Free – na pozadí ilustrační fotografie Shutterstock.com

Prvních 16 dní úplně zdarma včetně atraktivních zápasů

Lineární vysílání O2 TV Sport bude k dispozici úplně zdarma od neděle 5. března do 21. března. Zde bude možné sledovat exaktní kopii lineárního vysílání hlavního sportovního programu od O2. Ve druhé polovině března bude toto vysílání zpoplatněno. Samotná programová pozice bude sice i nadále přístupná volně, ale hlavní obsah se přesune do HbbTV aplikace, která od 21. března zpřístupní tento kanál v placeném režimu prostřednictvím internetu včetně všech doplňkových funkcí.

Aplikace na chytrých televizích bude umět vše, co umí O2 TV. Nabídne HD vysílání, zpětné zhlédnutí až na 50 hodin a další funkce,“ uvedl ředitel O2 TV David Duroň. V první fázi bude vysílání dostupné za symbolickou 1 Kč. Od 3. dubna bude uvedena standardní cena 69 Kč za 24 hodin vysílání programu O2 TV Sport.

Reprízy a záznamy zdarma, živé přenosy za poplatek

V rámci programu O2 TV Free by mělo i nadále být k dispozici vysílání vybraných pořadů. Pokud se ale v programu objeví atraktivní živý obsah, z volného vysílání úplně nezmizí, ale bude dostupný pouze v omezeném náhledovém okně. Pokud bude divák mít zájem zobrazit utkání na celé obrazovce, může si zaplatit přístup na 24 hodin.

Zde je potřeba připomenout, že v rámci platformy bude dostupný pouze program O2 TV Sport. Pokud by měl divák zájem o vysílání jiných programů O2, může si objednat standardní internetový set top box od O2.

Podívejte se na náhledy připravované HbbTV aplikace O2 TV

o2tv-hbb-screen1 o2tv-hbb-screen2 o2tv-hbb-screen3

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .