Nový placený kanál Epic Drama se postupně etabluje na trhu. Už je i v nabídce O2 TV

Filmový a seriálový kanál Epic Drama spustil vysílání před měsícem, přičemž původně byl dostupný pouze u operátora T-Mobile TV. Smlouva ale nebyla exkluzivní a postupně jej zařazují i další operátoři. Od 15. ledna 2018 mohou nový program sledovat i abonenti služby O2TV. Program Epic Drama je dostupný v balíčcích O2 TV L a O2 TV XL.

Ilustrační foto - Shutterstock.com

Ilustrační foto – Shutterstock.com

Jsme rádi, že po spuštění očekávané Televize Seznam máme pro naše zákazníky další obsahovou novinku. Nový kanál Epic Drama, který je postaven na kombinaci dvou velmi oblíbených žánrů, seriálů a historie, přináší divákům 24 hodin denně struhující vysokorozpočtové historické seriály, které budou mít z více jak 70 procent premiéru v České republice,“ podotýká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Program Epic Drama je dostupný v HD kvalitě a nabízí hrané seriály z celého světa širokého žánrového spektra, jako jsou například adaptace klasických literárních děl, fantasy příběhy, ale i scénáře inspirované skutečnými historickými událostmi. Většina nabízených titulů byla natočena v posledních letech.

Stanici Epic Drama najdou zákazníci na kanálu číslo 43 a v HD kvalitě na kanálu č. 343. Na pozici č. 43 nahradil History Channel, který se nyní nachází na předvolbě č. 117. K uvedenému datu se zároveň History Channel přesunul z balíčku O2 TV L do nabídky O2 TV XL.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .