Nova představila program pro jarní sezonu

Jarní program nejsledovanější komerční televize přinese další řadu soutěže SuperStar, nové epizody seriálů Specialisté a Dáma a král a druhou sérii reality show Robinsonův ostrov. V přípravě je nový pořad Utajený šéf.

Podium na tiskové konferneci TV Nova. Ilustrační foto

Podium na tiskové konferneci TV Nova. Ilustrační foto

Specialisté a Robinsonův ostrov dostanou prostor v pondělí večer. Úterý a čtvrtek je tradičně ve znamení Ordinace v růžové zahradě 2, ve středu jsou na programu Výměny manželek i další díly Robinsonova ostrova. Pátky jsou ve znamení zahraničních filmů. SuperStar bude hlavním programem sobotního večera a seriál Dáma a král bude mít prostor v neděli.

Nové díly seriálu Ulice ve všední dny představí nové zápletky i nové tváře. Pokračuje i denní soutěžní show Co na to Ceši.

Nova počítá s pokračováním dokureality Malé lásky a Mise nový domov. Mezi připravované projekty patří i nový pořad Utajený šéf, ve kterém se manažeři velkých firem vypraví v přestrojení za své vlastní zaměstnance, aby zjistili, jaké to je pro ně pracovat.

Každým rokem je našim cílem navázat na nabídku atraktivního obsahu, na který jsou u nás diváci zvyklí. Vedle programových pilířů přinášíme nejenom pokračování úspěšných projektů, ale také novinky. Mezi ty bude letos patřit pořad Utajený šéf,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu TV Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .