Nová dětská a dokumentární stanice Barrandov Plus zahajuje vysílání. Jak ji naladíte?

Kombinovaná dětská a dokumentární stanice Barrandov Plus se objevila v nabídce volně šířených televizí už 7. května. Plnohodnotné vysílání odstartuje v sobotu 16. května dopoledne v 10:00. Po Kině Barrandov jde o další přírustek do rodiny neplacených kanálů.

barrandov-plus-02

Barrandov Plus vysílá ve stejné síti, kde sledujete Kino Barrandov

Televizi Barrandov Plus naladí všichni diváci, kteří už dnes přijímají nový filmový kanál Kino Barrandov. Obě televize budou vysílat ve stejné celoplošné síti – multiplex 3 – kterou provozují České Radiokomunikace prostřednictvím své dceřiné firmy CDG. Pokud tedy sledujete Kino Barrandov, budete mít s jistotou k dispozici i nový kanál Barrandov Plus.

Multiplex 3 pokrývá až 96 procent českých domácností. Satelitní diváci si mohou naladit nový program v nabídce platformy Skylink, kde by se měl objevit ještě před svým ostrým startem. V současné době jde o testovací vysílání, které si většina diváků může naladit v předstihu.

Přijímáte kanály Prima love a Prima ZOOM? Barrandov Plus naladíte bez problémů

Pokud jste v minulosti úspěšně naladili Primu love, Primu ZOOM nebo Kino Barrandov, nový kanál Barrandov Plus by se vám mohl objevit v nabídce i automaticky. Zkuste projít jednotlivé programové pozice na svém set top boxu, určitě na něj narazíte.

Pokud i přesto Barrandov Plus nevidíte, doporučujeme vám přeladit váš set top box. Následně se vám tento kanál objeví v nabídce automaticky.

Nový kanál může být zajímavou alternativou vůči ČT :D a Primě ZOOM

Dětská a dokumentární televize Barrandov Plus bude už od svých prvních dnů k dispozici pro více než 50 procent českých diváků, kteří mají klasickou anténu jako svůj jediný zdroj příjmu televize. „Počet domácností, které využívají pozemní televizní vysílání DVB-T jako jedinou možnost příjmu televizního signálu, se neustále zvyšuje. Proto i pro vysílatele je tato platforma nejatraktivnější a my jsme potěšeni, že její nabídku můžeme znovu rozšířit,“ říká generální ředitel Českých Radiokomunikací Martin Gebauer.

Barrandov Plus bude vedle Kina Barrandov třetím kanálem skupiny Barrandov Televizní Studio. Pro letošní rok půjde o poslední významný nový kanál na českém trhu. Dětské vysílání může být zajímavou alternativou vůči obdobnému programu České televize, dětské hudební stanice Písnička TV, která nedávno ukončila své standardní vysílání. Dokumentární část programu zas osloví část diváků Prima ZOOM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: