Nový kanál Barrandov PLUS odstartuje v sobotu, podívejte se na program a vizuál

Televizní skupina Barrandov dnes definitivně potvrdila start svého nového dětského a dokumentárního programu Barrandov PLUS. Nový kanál už je k dispozici pro diváky, plnohodnotné vysílání spustí v sobotu v 10:00 hodin.

barrandov-plus-01

Pořady pro děti od rána, dokumenty od 20:00

Prvním titulem ve vysílání bude italský animovaný film Winx Club, dále se objeví americký animovaný film Monster High, Asterix a Vikingové nebo Žáby a ropuchy. Dětský blok bude mít prostor od 10:00 do večerní osmé hodiny. Následně odstartuje dokumentární část programu, kterou zahájí seriál Hitlerovy ženy a poté publicistická reportáž o léčitelích.

Barrandov PLUS přinese i reprízu zpravodajské relace Naše zprávy, kterou vysílá hlavní kanál Barrandova. V prvních dnech se objeví po 22. hodině a ještě dvakrát v průběhu noci. Další reprízou z hlavního kanálu bude docu-reality Ostříháno, která se ale objeví až v noci z pondělí na úterý.

Nový kanál přinese krom dětských pořadů a dokumentů i placené telefonické soutěže a věštce. V pracovních dnech se objeví několik telefonických bloků denně. Pořady známé především z Active TV, Óčka nebo televize Relax-Pohoda se tak dostanou do vysílání další televize.

Ukázka vizuálu nové televize Barrandov PLUS

barrandov-plus-02

barrandov-plus-03

barrandov-plus-04

barrandov-plus-05

barrandov-plus-06

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: