Mňau TV definitivně skončila ve Skylinku

Konec zvířecí televize v satelitní platformě Skylink měl nastat už začátkem tohoto týdne. Její vysílání však bylo zachováno a jednalo se o podmínkách distribuce na další období. K dohodě však patrně nedošlo a tak provozovatel přistoupil k původně avizované programové změně.

Vizuál MŇAU TV pro podzim 2016. Zdroj: tisková zpráva CE Media

Vizuál MŇAU TV pro podzim 2016. Zdroj: tisková zpráva CE Media

Mňau TV je ze strany operátorů využívána jako doplněk programové nabídky. Projevilo se to už několikrát, když ji mezi své programy zařadili operátoři regionálních sítí, vždy však po omezenou dobu. Jakmile dotyčný operátor získal jinou televizi do distribuce, obvykle vyřadil právě televizi Mňau.

Vedení skupiny S&P Broadcasting, která Mňau TV provozuje, plánovalo tuto stanici nabízet operátorům jako placený kanál. I to byl jeden z důvodů, proč ji skupina původně stáhla z bezplatně dostupného vysílání na běžnou anténu.

V placených platformách se Mňau dokonce objevila i za hranicemi České republiky. Vlastník satelitní služby Skylink ji nabídl svým dalším operátorům v rámci Evropy. I tato distribuce skončila a Mňau TV nyní působí znovu jako neplacený program v některých regionech.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .