Komentátor slovenských novin označil kroky televize Slovak sport ohledně Premier league za podraz týdne na české diváky

Známy slovenský komentátor deníku SME Peter Schutz si ve svém nejnovějším sloupku nebral servítky ohledně kroků televize Slovak sport na českém trhu. Jednání televize vůči českým divákům označil za podraz týdne.

slovak-sport-studio-premier-league-651

Slovak sport se vzdala práv na Premier league pouhý den před začátkem soutěže

Schutz se podivuje zejména nad tím, jak televize Slovak sport vodila operátory i klienty za nos s tím, že vlastní vysílací práva pro anglickou fotbalovou Premier league na tři roky. Její vedení přitom muselo vědět, že práva mělo jisté pouze pro jednu sezonu a že nemusí mít peníze na další sezony. „Je to těžký podvod vůči tisícům českých diváků, kteří si zakoupili balíčky u operátorů jen a výhradně kvůli Premier league,“ napsal ve svém sloupku známý slovenský komentátor, který je považován za legendu.

V textu kritizuje i fakt, že oznámení o tom, že se Slovak sport TV vzdává vysílacích práv, přišlo pouhý den před začátkem nové sezony Premier league. „Tak vypadá podnikání na slovenský způsob,“ napsal Peter Schutz ve svém pravidelném sloupku, který vychází vždy v pátek.

Přehled aktuálních událostí přináší web deníku SME i v dnešním vydání. Celý článek je ale dostupný pouze pro předplatitele v rámci systému Piano.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .