Kino Barrandov už vysílá i na satelitu pro klienty služby Skylink

Filmový kanál Kino Barrandov po deseti dnech konečně začal vysílat i na satelitu. Podle očekávání jej zařadila služba Skylink. Další satelitní služby tak neučiní dříve než za několik měsíců.

kino-barrandov-651

Jednání probíhala posledních několik dní

Na zařazení nového programu i na satelit upozornil jako první web Digizone.cz. Zástupci televizní skupiny Barrandov v posledních dnech jednali právě s provozovatelem Skylinku. Bylo tedy překvapení, že se nový program zde neobjevil už v prvních dnech vysílání.

Pokud tedy máte k dispozici aktivní kartu Skylink, můžete Kino Barrandov přijímat na pozici 23,5 stupně východně, frekvence 11895, polarizace vertikální. Pokud ovšem programy z této platformy nepřijímáte, jediným přechodným řešením je pro vás příjem v kombinaci s DVB-T.

Pokud nemáte Skylink, zkuste příjem na běžnou anténu

Můžete k televizi připojit ještě druhý set top box určený pro příjem na běžnou anténu. Pokrytí kanálu Kino Barrandov v zemském vysílání DVB-T přesahuje 95 procent obyvatel. Kino Barrandov vysílá v multiplexu 3, kde jsou k dispozici i celoplošné kanály Prima love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, ČT :D, ČT art a televize Šlágr.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .