Kabelový operátor UPC doplňuje portfolio HD kanálů, celkem jich bude mít 40

Zařazením nového programu Kino Barrandov ve vysokém rozlišení bude mít nabídka největšího kabelového operátora UPC Česká republika už 40 kanálů v HD. Dle provozovatele jde o nejširší dostupnou nabídku na trhu.

Generální ředitel UPC Česká republika Frans-Willemm de Kloet, foto: UPC

Generální ředitel UPC Česká republika Frans-Willemm de Kloet, foto: UPC

Kabelový operátor zpřístupní nový filmový kanál všem svým abonentům

Kino Barrandov se stává jubilejním čtyřicátým HD programem nabídky UPC. Vysílání ve standardní verzi bude dostupné na předvolbě 28. Kino Barrandov ve vysokém rozlišení bude UPC získávat přímo z odbavovacího pracoviště TV Barrandov. Zákazníci UPC s HD přijímači jej naladí na pozici 151.

Obě verze Kina Barrandov budou součástí již základní služby Klasik a samozřejmě i vyšších nabídek digitální kabelové televize. Do nabídky Digi Mini bude doplněna standardní verze Kina Barrandov v následujícím týdnu. Kino Barrandov tak naladí více než 440 tisíc domácností s UPC televizí.

Zpravodajská stanice TA3 se vrací do nabídky UPC

Společnost UPC navíc přidává slovenskou zpravodajskou stanici TA3. Ta bude součástí základní nabídky Klasik a vyšších nabídek a bude vysílat ve standardním rozlišení na pozici 150. Zároveň bude dostupná v mobilní televizi Horizon Go.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: