Společnost UPC představila projekt Ignite s cílem pomoci zajímavým podnikatelským nápadům

Značka UPC Business, která působí v rámci společnost UPC Česká republika, dnes v Praze představila nový projekt Ignite. Jde v podstatě o soutěž s cílem podpořit ambiciózní domácí firmy a projekty. Iniciativa pod názvem Ignite cílí na podnikatele, kteří mají reálné vize o svém rozvoji a ambice uspět i na mezinárodní scéně.

Generální ředitel UPC Česká republika Frans-Willemm de Kloet je jeden z členů odborné  poroty v rámci projektu Ignite

Generální ředitel UPC Česká republika Frans-Willem de Kloet je jeden z členů odborné poroty v rámci projektu Ignite

Klíčový je nejen dosavadní úspěch, ale i plán rozvoje

Soutěže Ignite, pořádané společností UPC Business a pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, se mohou zúčastnit již zavedené firmy na trhu, které se nebojí nových výzev a mají promyšlený plán vlastního rozvoje. Vítěz soutěže může svou firmu nastartovat nejen díky finanční odměně, ale i zviditelněním svého podnikání a navázáním nových kontaktů s potenciálními investory či zákazníky.

Finanční odměna pro tři vítěze činí celkem 500 tisíc korun. Nefinanční motivací je však zviditelnění vítězných projektů a společností, které mohou i díky iniciativě Ignite získat další impuls pro své podnikání. Firmy, které se do soutěžního klání chtějí zapojit, předloží prostřednictvím internetové aplikace na stránkách ignite.upcbusiness.cz stručný popis aktuální činnosti. Ten soutěžící doplní věcným plánem vlastního rozvoje a návrhy, jak chtějí stanovených podnikatelských cílů reálnými prostředky dosáhnout. Registrace probíhá do konce května nebo do dosažení limitu sta přihlášek.

V odborné porotě i Miloš Čermák nebo Petr Koubský

Jednotlivé projekty bude hodnotit odborná porota složená z různých respektovaných osobností. Předsedou poroty je Daniel Vávra, zakladatel společnosti Warhorse Studios, jinak velmi úspěšný herní designer. Dalšími členy jsou například publicista Petr Koubský, šéfredaktor iHNED.cz Miloš Čermák nebo generální ředitel UPC ČR Frans-Willem de Kloet. V porotě zasedne osobně i ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, jehož ministerstvo celý projekt zaštiťuje.

Kromě odborné poroty se do hodnocení soutěže může zapojit také veřejnost. Lidé budou moci prostřednictvím speciálně vytvořené aplikace na Facebooku hlasovat pro nejoriginálnější a nejinovativnější projekt. O stupně vítězů se v superfinále utká celkem 10 firem. Pět finalistů vybere odborná porota, druhá pětice vzejde z hlasování veřejnosti na Facebooku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: