Jaromír Soukup má v televizi Barrandov nový pořad Týden podle Jaromíra Soukupa

V neděli 8. dubna ve 22.05 odvysílá televize Barrandov premiéru nového pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa, ve kterém bude generální ředitel televize Barrandov ironicky komentovat zprávy uplynulého týdne.

Jaromír Soukup v novém pořadu televize Barrandov - Týden podle Jaromíra Soukupa

Jaromír Soukup v novém pořadu televize Barrandov – Týden podle Jaromíra Soukupa

Nový formát by měl mít zhruba 55 minut včetně reklam. V prvních dílech se Jaromír Soukup dotkne stavu českých dálnic, humbuku okolo nové verze české hymny a bude se věnovat i nekonečné kauze Davida Ratha.

Televize Barrandov ve svých veřejných výstupech uvádí, že pořady, kde v roli moderátora vystupuje generální ředitel skupiny Jaromír Soukup, patří k nejsledovanějším formátům stanice.

Jaromír Soukup se nyní objevuje v šesti pořadech týdně. V pondělí moderuje pořad Instinkty Jaromira Soukupa, v úterý Arenu Jaromíra Soukupa, ve středu jde o Kauzy Jaromira Soukupa, ve čtvrtek mohou diváci sledovat exkluzivní rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem v pořadu Týden s prezidentem, po kterém následuje politická debata Duel Jaromíra Soukupa. Výčet formátů uzavírá nový pořad Týden podle Jaromíra Soukupa.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .