Jak naladíte novou televizní stanici Prima KRIMI?

Nový kanál Prima KRIMI zaměřený na kriminální a detektivní tvorbu startuje na Velikonoční pondělí. Naladit si ho můžete už nyní bezplatně na běžnou anténu. Dostupný by měl být také u většiny kabelových a satelitních operátorů.

Prima KRIMI uvede televizní premiéru filmu Dívka ve vlaku v hlavní roli s Emily Blunt. Fotografii poskytla FTV Prima

Prima KRIMI uvede televizní premiéru filmu Dívka ve vlaku v hlavní roli s Emily Blunt. Fotografii poskytla FTV Prima

První týden vysílání přinese dvě významné premiéry

První večer bude ve znamení televizní premiéry mezinárodně oceňovaného filmu Dívka ve vlaku s Emily Bluntovou v hlavní roli. Diváci se dále mohou těšit na klasické kriminálky, jako je Odpadlík, Closer: Nové případy, Julie Lescautová či Policie – New York. Večery budou naplněny napětím, které přinesou americké krimiseriály, jako např. Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Sběratelé kostí, Vraždy v Midsomeru či Myšlenky zločince.

O víkendu se milovníci krimi žánru dočkají další významné premiéry. „Již dva a půl měsíce po americké premiéře uvádíme na Prima KRIMI krimiseriál American Crime Story: Versace. Devítidílný seriál přibližuje řádění sériového vraha, který zabil módní ikonu Gianniho Versaceho. Vysíláme jej od 7. dubna vždy v sobotu a v neděli ve 22.05,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima.

Změn se na Velikonoční pondělí dočká i tematický kanál Prima LOVE, který převlékne svůj fialový kabát zpět za růžový a zaměří se více na ženské publikum.

Přijímáte Prima love, Prima MAX, nebo Prima ZOOM? V tom případě budete moci sledovat i Prima KRIMI

Nový program máte možnost naladit už nyní. Prima KRIMI vysílá v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group a Českých Radiokomunikací. Sledovat ji můžete v případě, že už máte k dispozici programy Prima love, Prima MAX nebo Prima ZOOM. V nabídce tohoto multiplexu byl i program ČT :D společně s ČT art. Kapacitu však uvolnil právě pro televizi Prima KRIMI.

Pokud přijímáte televizi na běžnou anténu a máte k dispozici zmíněné další stanice skupiny Prima, nový program by se vám měl automaticky objevit v nabídce. Pokud jej nevidíte, doporučujeme spustit automatické ladění set top boxu nebo televize.

Prima KRIMI už vysílá promo smyčku i pro diváky Skylinku

Prima KRIMi byla ve čtvrtek 29. března zařazena i do nabídky největšího satelitního operátora Skylink. Pokud máte přijímač s podporou funkce FastScan, program se vám automaticky objeví v nabídce. Pokud se vám program v nabídce nezobrazil, doporučujeme u individuálně zakoupených přijímačů doporučujeme provést ruční ladění se zadáním následujících parametrů:

Frekvence: 11,876 GHz, polarizace: horizontální, SR: 29900, FEC: 3/4, norma: DVB-S2, modulace: 8PSK.

Primu KRIMI si naladí i zákazníci satelitních, kabelových a IPTV systémů, jako například UPC, O2TV, Digi CZ nebo T-Mobile TV. Kanál Prima KRIMI bude dostupný i u většiny ostatních operátorů.

V případě, že máte kabelovou nebo satelitní televizi s dodávaným přijímačem od operátora, nemusíte provádět ladění. Novy program by se měl v nabídce zobrazit automaticky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .