Prima KRIMI už vysílá, sledovat ji můžete i přes internet

Nový tematický program Prima KRIMI v pondělí odpoledne zahájil řádné vysílání. K dispozici je u kabelových i satelitních operátorů a vysílání funguje bez problémů i přes internet bez nutnosti registrace.

Screenshot z vysílání programu Prima KRIMI

Screenshot z vysílání programu Prima KRIMI

Program dostupný na běžnou anténu, přes satelit i kabelovku

Prima Krimi spustila vysílání 2. dubna, tedy na Velikonoční pondělí odpoledne krátce před 14. hodinou. Prvním pořadem nové televize byl seriál Kráska a zvíře (první díl čtvrté série). V programu následoval úvod sedmé série Policie – New York a úplně první díl seriálu Odpadlík.

Hlavním tahákem prvního dne je americký mysteriózní thriller Dívka ve vlaku s herečkou Emily Blunt – 2. dubna od 20:00 hod.

Nový program můžete sledovat bezplatně na běžnou anténu v multiplexu 3, kde vysílají i programy Prima love, Prima ZOOM a Prima MAX.

Prima KRIMI ve Skylinku pouze na kartách s modulem nebo na certifikovaném přijímači Skylink READY

Televize je dostupná u největšího satelitního operátora Skylink, ale pouze na kartách s certifikovaným přístupovým modulem a na certifikovaných přijímačích Skylink READY. Dále je dostupná u největšího kabelového operátora UPC a v dalších kabelových sítích.

Abonenti satelitních služeb od jiných operátorů nemusí nový program naladit od prvního dne. Zařazení nové stanice je přímo v kompetenci provozovatelů těchto služeb.

Na webu RadioTV.cz přinášíme i samostatný článek na téma Jak naladit nový program Prima KRIMI.

Pokud se vám jej zatím naladit nepodařilo, můžete jej sledovat bezplatně i přes internet přímo na webu skupiny Prima – krimi.iprima.cz. Online streaming Prima KRIMI funguje bez problémů a ke sledování nepotřebujete registraci.

Ukázka programu Prima KRIMI v online prostředí webu iPrima.cz

Živé vysílání programu Prima KRIMI bezplatně dostupné na webu krimi.iprima.cz. Screenshot - RadioTV

Živé vysílání programu Prima KRIMI bezplatně dostupné na webu krimi.iprima.cz. Screenshot – RadioTV

Autor článku:

Komentáře (4)

    1. juko

      T2 vám moc nepomůže jelikož qHD rozlišení není o moc lepší než SD.

    1. juko

      Vždyť já vám to nevymlouvám… jen jsem reagoval na to, že je to v SD a že přemýšlíte nad T2. Ale jinak souhlasím, že je zvláštní, když televize chtějí po divácích kabelové a satelitní televize poplatky za své programy, přičemž v DVB-T/2 ty samé televize zpřístupňují své programy zdarma.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .