HBO zpřístupnilo svou online videotéku přímo, bez nutnosti mít předplatné u jiného operátora

Skupina HBO na českém trhu zpřístupnila přímý prodej své videotéky HBO GO koncovým zákazníkům s internetovým připojením. Pro sledování pořadů ve videotéce tak není nutné mít předplatné programů HBO u kabelového nebo satelitního operátora. Za měsíční poplatek si můžete zaplatit přístup k těmto pořadům přímo u místní pobočky HBO.

Scéna z 12. dílu první série Až po uši. Ilustrační foto: HBO.cz

Scéna z 12. dílu první série Až po uši. Ilustrační foto: HBO.cz

Přímý prodej odstartoval v ČR i na Slovensku

Od pondělí 13. listopadu je pro zákazníky čtyř zemí střední a býchodní Evropy dostupná služba HBO prostřednictvím přímého předplatného u skupiny HBO. Zatím se jedná o Českou republiku, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko. Další země z regionu střední a východní Evropy spustí přímý prodej v nadcházejících týdnech.

Předplatné vyjde na 199 Kč měsíčně s tím, že první měsíc je dostupný zdarma. HBO ale paradoxně nezměnilo Často kladené dotazy na svém webu tak, aby tato sekce reflektovala nový způsob přímého prodeje. Na webu HBO Helpcenter si tedy můžete ještě i dnes přečíst, že pro přístup k videotéce HBO GO potřebujete mít aktivní předplatné HBO u svého kabelového a satelitního operátora – viz následující ukázka.

Ukázka dvou otázek v sekci FAQ na stránce HBO Help Center (helpcenter.hbogo.eu). Koláž - RadioTV.cz

Ukázka dvou otázek v sekci FAQ na stránce HBO Help Center (helpcenter.hbogo.eu). Koláž – RadioTV.cz

Nicméně na titulní stránce služby HBO GO jsou informace aktuální a firma láká nové klienty na vyzkoušení přímého předplatného na jeden měsíc zdarma.

Titulní stránka služby HBO GO obsahuje přesné informace

Titulní stránka služby HBO GO obsahuje přesné informace

Podpora různých přehrávačů a platforem

HBO GO podporuje přístup přes většinu moderních streamingových platforem – je tedy dostupná na PC v prohlížeči, dále přes aplikaci pro mobily a tablety a chytré televize. Podporuje i herní konzole a zařízení Apple TV a Chromecast.

Videotéka celkově slibuje více než 4 000 dílů seriálů a přes 700 filmů v češtině včetně lokální produkce jako jsou díla Pustina, Mamon, Hořící keř nebo seriál Až po uši.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .