DIGI TV posiluje programovou nabídku své internetové televize

Platforma DIGI TV rozšířila nabídku základního balíčku internetové televize o 12 programů a přichází s novou slevovou akcí. Součástí nabídky jsou i dokumentární kanály CBS Reality a Crime and Investigation, které jiní operátoři postupně stahují.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

S našimi zákazníky průběžně komunikujeme, zjišťujeme jejich zájmy a v rámci našich možností se snažíme programovou nabídku průběžně rozšiřovat a dále zkvalitňovat. V tuto chvíli jsme například vyšli vstříc těm našim zákazníkům, kterým v nabídce chyběly kanály Barrandov Family či Prima Comedy Central. Zároveň jsme významně rozšířili nabídku hudebních kanálů, jimiž oslovujeme především mladší generaci,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Základní balíček televize přes internet se rozšířil o MTV Dance International, MTV Live HD, Óčko Expres, Óčko Gold, VH1 Classic a RETRO. Další přidané stanice jsou Barrandov Family a Prima Comedy Central, sportovní kanál Arena Sport 2, východomoravská Regionální Televize TVS, jihomoravská mutace ČT1 a vzdělávací English Club TV.

Součástí základní nabídky je i nadále dokumentární kanál CBS Reality, který ostatní operátoři postupně stahují. Ve vyšších balíčcích se objevuje i program Crime and Investigation, který rovněž není běžnou součástí nabídek satelitních nebo IPTV operátorů.

Televizi přes internet, stejně jako satelitní DIGI TV, mohou v rámci nové slevové akce Zima zadarmo sledovat všichni noví zákazníci první čtyři měsíce zcela zdarma. Společnost v tiskové zprávě uvádí, že v rámci této akce by měla být novým klientům dostupná celá nabídka balíčku MAXI. Bezplatný je na první čtyři měsíce též pronájem set-top boxu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .