freeSAT zařazuje program Prima Comedy Central a hlavní Primu v HD

Balíček freeSAT medium HD se rozroste o televizi Prima v HD rozlišení a také o program Prima Comedy Central. Pro předplatitele s balíčkem Filmbox Pak bude od 22. srpna k dispozici nový program Filmbox Premium HD.

satelit-651

Satelitní služba freeSAT se tímto způsobem snaží držet krok s konkurenčními platformami, které jsou silnější v nabídce především domácích programů. freeSAT sice dlouhodobě nabízel program Comedy Central Extra, ale pouze s anglickou zvukovou stopou. Pro diváky je tedy důležité zejména zařazení české verze, která má v názvu značku Prima.

Rovněž hlavní kanál skupiny Prima v HD rozlišení je dnes již nutností u všech poskytovatelů placené satelitní televize. freeSAT v tomto směru do značné míry zaostává. Sice má v nabídce řadu placených programů v HD, ale pokud jde o základní české stanice, tam dohání konkurenci jen velmi pomalu.

Zařazení Prima HD je tedy dobrou zprávou pro abonenty – podobně jako bylo nedávné trvalé zařazení programu ČT sport HD. Z českých stanic nabízí ještě hlavní program televize Nova v HD a rovněž kanál ČT1 HD.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .