freeSAT připravil pro všechny své klienty bezplatné vysílání HBO

Diváci si díky bezplatnému vysílání HBO, nabízeného ve spolupráci s freeSAT, mohouvychutnat premiéru českého kriminálně-dramatického seriálu Pustina. Vysílání bude k dispozici o nejbližším víkendu se začátkem v sobotu 29. října v ranních hodinách.

Jaroslav Dušek a Zuzana Stivínová v nové minisérii Pustina. Foto: HBO Europe

Jaroslav Dušek a Zuzana Stivínová v nové minisérii Pustina. Foto: HBO Europe

První díl seriálu Pustina už v neděli

Osmidílná minisérie z produkce HBO Europe sklidila úspěch na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a dostala se i do oficiálního výběru letošního mezinárodního filmového festivalu v Torontě. Kritiky oceňovaný seriál je dokonce označovaný jako očekáváná televizní událost roku.

Všichni zákazníci freeSAT mají nyní příležitost zhlédnout toto dílo v televizi jako první. Satelitní operátor nabízí bezplatný přístup k programu HBO, takže klienti mohou zhlédnout první epizodu a vychutnat si dva dny filmů a seriálů.

Premiéra krimi dramatu proběhne na HBO v neděli 31. října 2016. Bezplatné vysílání pro klienty satelitní služby freeSAT začne v sobotu 29. října v 6:00 a skončí v pondělí 31. října v 6:00. Zástupci platformy freeSAT v tiskové zprávě zdůrazňují, že bezplatný přístup je k dispozici všem zákazníkům bez ohledu na to, jaký mají předplacený balíček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .