Fotbalové El Clásico už tuto neděli, premiéra Tomáše Ujfalušiho v roli komentátora

Již v neděli večer se odehraje tradiční El Clásico, vrchol jarní sezony španělské fotbalové La Ligy. Utkání bude přímo z Madridu spolukomentovat Tomáš Ujfaluši. Bývalý český reprezentant už má zkušenosti s prací v televizi jako expert ve studiu.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Tomáš Ujfaluši natočí ve Španělsku sportovní dokument

Na komentátorské místo, navíc přímo na stadionu Santiago Bernabéu v Madridu, usedne Tomáš Ujfaluši poprvé v životě. O alternativní komentář, který si budou moci diváci vybrat na druhé audiostopě, se postarají Leoš Mareš s Jakubem Kohákem. Předzápasové studio s živými vstupy přímo ze stadionu potrvá déle než hodinu a půl.

Pokusím se to příliš neprožívat. Budu mít vedle sebe zkušeného komentátora Marka Skáčika z DIGI Sportu, kterého budu doplňovat. Mým hlavním úkolem bude zprostředkovat divákům nějaké zajímavosti. Přece jenom La Ligu jsem hrál, a pořád ji sleduji a přehled o týmech i hráčích mám. Jen jsem teď rád, že už nemám dlouhé vlasy a fanoušci Realu mě jako bývalého hráče konkurenčního Atlétika Madrid nepoznají. Rivalita mezi oběma týmy je velká, proto asi nepřekvapí, že budu při El Clásiku přát spíš Barceloně,“ říká Tomáš Ujfaluši, který do Madridu přiletí v sobotu a kromě přípravy na El Clásico plánuje v čase před zápasem natáčení dokumentu právě na hřišti konkurenčního Atlétika Madrid.

DIGI TV bude mít předzápasové studio přímo u hrací plochy

Tomáš Ujfaluši dostane prostor i v předzápasovém studiu, které na kanálu DIGI Sport 3 HD začne v neděli 23. dubna již v 19 hodin, tedy hodinu a tři čtvrtě před výkopem. DIGI TV bude mít jako jedna z mála televizních stanic předzápasové studio přímo u hrací plochy a plánuje celkem tři živé vstupy.

Tomáš Ujfaluši s komentátorem Markem Skáčikem se při nich spojí s Michalem Hrdličkou, jenž bude předzápasové studio moderovat spolu s bývalým slovenským reprezentantem Karolem Kiselem. Hosty v předzápasovém studiu budou i Leoš Mareš s Jakubem Kohákem, kteří se postarají o alternativní komentář utkání.

Pro fanoušky jsme k El Clásiku připravili řadu dalších překvapení. Kromě živých vstupů ze studia umístěného přímo u hrací plochy a hostů v našem studiu v DIGI Sportu budeme mít připravené informace z předzápasových tréninků a tiskových konferencí obou týmů, dále sestřihy ze starších zápasů Realu s Barcelonou. Chystáme též anketu osobností na téma Cristiano Ronaldo versus Lionel Messi a podobně,“ láká ke sledování zápasu jara španělské La Ligy Viktor Blažek, šéfredaktor DIGI Sportu.

Videopozvánka Jakuba Koháka a Leoše Mareše

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .