Blíží se El Clásico, DIGI TV angažovala Jakuba Koháka s Leošem Marešem

Vrcholem jarní sezony španělské fotbalové La Ligy bude tradiční El Clásico, tedy souboj dvou největších rivalů Realu Madrid a FC Barcelona. DIGI TV odvysílá duel exkluzivně v neděli 23. dubna od 20:45 na kanálu DIGI Sport 3 HD.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

DIGI TV využije dvě různé zvukové stopy

DIGI Sport nabídne dvě zvukové stopy s odlišným komentářem. Alternativní komentář bude v podání Leoše Mareše a Jakuba Koháka, kteří kromě fotbalové erudice dodají i vtip a pohled fanoušků. O své ale nepřijdou ani ti diváci, které zajímá výhradně zápas: fotbalový expert Michal Hrdlička připravuje studio se zajímavými hosty a přímo ze stadionu Santiago Bernabéu v Madridu bude duel spolukomentovat bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši.

El Clásico představuje fotbalový svátek pro celé Španělsko, o průběh a výsledek tohoto tradičního střetnutí Realu Madrid s Barcelonou se ovšem zajímají fotbaloví fanoušci po celém světě. Jsme proto rádi, že můžeme těm českým jeden z vrcholů sezony na kanálu DIGI Sport 3 HD zprostředkovat. Přípravu na toto utkání jsme pojali jako velkou výzvu a jsme rádi, že můžeme televizním divákům nabídnout komentář přímo ze stadionu, studio se zajímavými hosty, a především originální komentář Jakuba Koháka s Leošem Marešem. Věříme, že si utkání žádný fotbalový fanoušek nenechá ujít a bude se u něj dobře bavit,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ, která provozuje satelitní Novou DIGI TV a internetovou DIGI2GO.

Hlavní komentář k zápasu bude přímo ze Španělska

Leoš Mareš a Jakub Kohák jsou dlouholetí přátelé a fanoušci kvalitního fotbalu. V den El Clásika se stanou rivaly. Leoš Mareš fandí Realu Madrid, naproti tomu Jakub Kohák Barceloně. Na svůj příspěvek k fotbalovému svátku letošního jara lákají fanoušky ve videopozvánce.

Kromě alternativního komentáře Mareše a Koháka si fotbaloví fanoušci mohou zvolit audiostopu s komentářem přímo ze stadionu Santiago Bernabéu v Madridu. „Komentátory utkání budou Marek Skáčik z DIGI Sportu, spolu s ním přiblíží fanouškům utkání bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši, který fotbalové prostředí ve Španělsku velmi dobře zná ze svého působení v Atlétiku Madrid,“ říká Michal Hrdlička, jenž připravuje doprovodné studio.

Videopozvánka Jakuba Koháka a Leoše Mareše

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .