Filmový kanál FilmBox s novou jarní strukturou

Dubnové sobotní noci mohou diváci trávit se svými oblíbenými akčními hvězdami jako jsou Jason Statham v thrilleru Blesk, Steven Seagal v Diamantoví psi nebo Jean-Claude Van Dame v Teror ve vlaku.

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Ilustrační foto: Shutterstock.com

FilmBox letos výrazně rozšířil dostupnost

Filmový kanál FilmBox od společnosti SPI International představuje novou jarní programovou strukturu. Program před dvěma měsíci výrazně rozšířil svou dostupnost, jelikož změnil koncepci a distributor jej umísťuje do nejnižších programových balíčků.

Díky tomu se FilmBox dostal i do půl druhého milionu českých a slovenských domácností, které využívají základní nabídku Digital od satelitního operátora Skylink.

České diváky čeká rozšířená porce akčních blockbusterů s největšími hollywoodskými hvězdami, stejně jako oblíbené komedie a další filmové hity z hollywoodské i evropské produkce.

Dubnové sobotní noci mohou diváci trávit se svými oblíbenými akčními hvězdami jako jsou Jason Statham Steven Seagal nebo Jean-Claude Van Dame.

Jarní programová nabídka také obsahuje tituly pro celou rodinu jako je francouzská komedie Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva nebo teenagerský hit Twilight Sága: Zatmění.

Na konci dubna premiéra seriálu Mladý Papež

I diváci FilmBoxu, které zajímá nezávislá tvorba, si v dubnu rozhodně přijdou na své, čeká je celá řada výjimečných snímků jako je komedie Happy-go-lucky.

Ve stovkách dalších filmových titulů se objeví snad kompletní první hollywoodská liga, mezi mnoha jinými Brad Pitt, Helen Mirren, Bruce Willis, Scarlett Johansen, Antonio Banderas, Monica Belucci, Pierce Brosnan, Collin Farrell, Audrey Tatou, Clint Eastwood a další.

Kanál FilmBox také odvysílá první epizodu seriálu Mladý Papež, vysoce provokativního a vizuálně mimořádně atraktivního projektu s Judem Lawem v roli prvního amerického papeže (28. dubna ve 21:00 hodin). Všechny následující epizody bude možné shlédnout na placené stanici FilmBox Premium HD.

Fotografické upoutávky na vybrané dubnové tituly programu FilmBox

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ - FilmBox v dubnu uvede krimi thriller Blesk a Twilight Saga: Zatmění. Zdroj: sledujfilmbox.cz

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ – FilmBox v dubnu uvede krimi thriller Blesk a Twilight Saga: Zatmění. Zdroj: sledujfilmbox.cz

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ - Atraktivní premiéry v předposledním dubnovém týdnu: drama Oči války a první epizoda kontroverzního seriálu Mladý Papež. Zdroj: sledujfilmbox.cz

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ – Atraktivní premiéry v předposledním dubnovém týdnu: drama Oči války a první epizoda kontroverzního seriálu Mladý Papež. Zdroj: sledujfilmbox.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .