Boj Sparty o Ligu mistrů v Bukurešti odvysílal O2 TV Sport v televizi i na webu

Úterní vystoupení Plzně v Karabachu vysílala Česká televize. Středeční souboj Sparty v Bukurešti zakoupila digitální televize O2 TV pro svůj sportovní kanál a rovněž k další prezentaci projektu Sportovní kino se Staropramenem.

Ilustrace: O2 TV

Digitální televizi O2 TV se podařilo zakoupit práva na odvetu 3. předkola Ligy mistrů mezi Steauou Bukurešť a Spartou Praha. Součástí jsou rovněž online práva, tudíž bitvu o postup do prestižní Ligy mistrů můžou diváci sledovat jak na stanici O2 TV Sport, tak na webových stránkách www.o2tv.cz.

Další možností pro všechny fanoušky jsou restaurace čepující Staropramen, které si každý může vyhledat na adresewww.sportovnikino.cz. Ostře sledovaná bitva začíná ve středu 3. srpna od 19.40 hodin, přímý přenos bude komentovat dvojice Tomáš Radotínský a Václav Pilný.

První duel o vysněný postup z 3. předkola Ligy mistrů, kde v základní skupině každý z týmů inkasuje 380 milionů korun, skončil na Letné remízou 1:1. Nejprve poslal sparťanské fotbalisty ve 35. minutě do vedení Josef Šural, ale ve druhém poločase přišla zlepšená hra bukurešťské Steauy, která nakonec znamenala vyrovnání. O to se postaral krásnou trefou rumunský reprezentant Stanciu.

Středeční odveta tedy slibuje opravdu nervy drásající bitvu, ve které musí Sparta vyhrát nebo vstřelit minimálně dvě branky a dovést zápas do remízového konce.